تبلیغات
تایپ دستنویس فارسی و انگلیسی - چگونه می توانم یادداشت های دست نوشته خود را به اسناد Word تبدیل کنم؟

تایپ دستنویس فارسی و انگلیسی

مایکل دارای شمع زیادی از دفترچه یادداشت های دست نویس است که می خواهد به اسناد Microsoft Word تبدیل شود
 یادداشت های دست نویس شما در قالب Microsoft Word مفید خواهد بود، زیرا شما می توانید با آنها کارهای زیادی انجام دهید. عکاس: Acestock / Alamy
من بسیاری از پد های A4 از یادداشت های دست نوشته دارم، که من می خواهم برای تبدیل به اسناد مایکروسافت ورد. برای تایپ آنها همه در یک زمان بسیار طول می کشد. من متوجه شدم که توانایی گوگل برای خواندن متن از عکس ها در ماه های اخیر بسیار بهبود یافته است. آیا شما از یک ابزار از گوگل یا هر کس دیگری آگاه هستید که می تواند از این کار خوب انجام دهد لطفا؟ مایکل

ایده تبدیل متن کتبی یا چاپ شده به متن دیجیتال به طور کلی OCR برای تشخیص کاراکترهای نوری به نام OCR نامیده می شود و با تشخیص گفتار مشکلاتی مشابه دارد. به عبارت دیگر، اگر ورودی نزدیک به کامل باشد، خروجی نیز می تواند نزدیک به کامل باشد.

اما در عمل، با توجه به محدودیت ورودی ها و / یا دامنه های محدود، بهتر کار می کند. به عنوان مثال، ممکن است نامهای انگلیسی را برای عدد و نام شهرهای بزرگ انگلستان به رسمیت بشناسید، مخصوصا اگر بتوانید مردم را برای نوشتن هر حرف در جعبه کوچک خود بنویسید. همان نرم افزار تخصص دامنه برای مقابله با یک coroner روسی که دوست داشت شامل نقل قول سانسکریت در لغت نامه های دست نوشته خود را ندارد.

OCR بهترین کار با مواد چاپی با کیفیت بالا و بدتر از همه با دست خط است، بنابراین شما از بهترین موقعیت شروع نمی کنید. در تجربه من، فقط می توانید به رسمیت شناختن دست خط دست پیدا کنید تا بتوانید با انجام آن در زمان واقعی به اندازه کافی کار کنید. این امر شما را قادر می سازد تا نرمافزار را برای شناسایی ورودی خود آموزش دهید، در حالی که این نرمافزار همچنین شما را به نوشتن شخصیتها در راههایی که میتواند درک کند، آموزش میدهد. من تا به حال چندین موفقیت را با این روش داشته ام، با شروع بیش از یک دهه قبل با مایکروسافت OneNote (که همچنین می تواند صدای خود را همگام سازی) در حال اجرا در Windows XP Tablet Edition، و اخیرا با یک قلم دیجیتال Livescribe Echo و نرم افزار MyScript . با این حال، همه اینها به استراتژی های جایگزینی صفحه کلید بیشتر مربوط به OCR است.

به طور کلی توافق می شود که بهترین برنامه های OCR عبارتند از Abbyy FineReader (99 پوند) و OmniPage 18 Nuance (79.99 پوند) و Ultimate (169.99 پوند)، گرچه نه مناسب برای تشخیص دست خط دستخط است. هر دو شرکت نسخه های آزمایشی رایگان را ارائه می دهند تا بتوانید آنها را قبل از خراب شدن آزمایش کنید. همچنین SoftWriting CharacTell (49.95 دلار) وجود دارد، که این شرکت می گوید برای دانشجویان یادداشت برداری در کلاس است و متخصصان در جلسات یادداشت برداری می کنند. اما همچنین می گوید که طراحی شده است "برای شناخت دست خط های غیر متصل و متن ماشین چاپ شده" (تاکید آنها)، بنابراین من نمی توانم روی آن خواندن یادداشت های دست نوشته ام انجام دهم.

اگر بیشتر برنامه ها در این زمینه بیشتر باشد، نرم افزار SoftWriting باید آموزش ببیند که دست خط شما را تشخیص دهد. هنگامی که یک سند پردازش می شود، آن را به شما می دهد با کلمات که تشخیص نمی دهد، به طوری که شما می توانید آن را به آنچه که آنها بگویید. اگر شما 250 کلمه در یک صفحه داشته باشید و برنامه به طرز معجزه آسایی 90 درصد از آنها را درست می کند، هنوز 25 کلمه را باید اصلاح کنید.

اگر می خواهید چند صفحه را به عنوان یک آزمایش آزمایش کنید، می توانید FreeOCR را برای ویندوز دانلود کنید، هر چند مراقب باشید که هیچ نرم افزاری را که ممکن است شامل آن باشد نصب نکنید. FreeOCR مبتنی بر موتور Tesseract OCR که به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، که در ابتدا توسط Hewlett-Packard در انگلستان در دهه 1980 ساخته شد. HP در سال 2005 آن را منبع باز کرد و اکنون گوگل کدهای منبع را حفظ می کند.

شما همچنین می توانید از FreeOCR آنلاین با آپلود فایل های PDF به free-ocr.com استفاده کنید . سندنگار Google و سایر سرویس های مختلف نیز از همان موتور OCR Tesseract استفاده می کنند.

ویکی پدیا هشدار می دهد که "خروجی Tesseract با کیفیت بسیار ضعیفی خواهد بود اگر تصاویر ورودی به صورت پیش پردازش نشده با توجه به آن ها: تصاویر (به ویژه تصاویر) باید بزرگ شوند تا ارتفاع متن حداقل 20 پیکسل باشد، هر چرخش یا نوسان تصحیح شده و یا بدون متن شناخته شده است، تغییرات فرکانس پایین در روشنایی باید دارای فیلتر عبور بالا باشد، یا مرحله Binarization Tesseract، بسیاری از صفحه را از بین ببرد، و مرزهای تاریک باید به صورت دستی حذف شوند، و یا به عنوان شخصیت های اشتباه تفسیر می شوند. "

فایلهای PDF و اسکنرها
یادداشت های دست نویس شما در قالب Microsoft Word مفید خواهد بود، زیرا شما می توانید با آنها کارهای زیادی انجام دهید. به عنوان مثال، شما می توانید متن، اندازه و فاصله را تغییر دهید، یادداشت های خود را اصلاح کنید و اصلاح کنید، تصاویر را اضافه کنید، و غیره. اما مگر اینکه دستنامه بسیار منظم، واضح و واضحی داشته باشید، احتمالا امکان پذیر نخواهد بود. در عوض، در مورد تبدیل آنها به فایل های PDF با اسکن شده با کیفیت بالا که می توانید در یک دیسک سخت یا در ابر ذخیره کنید، فکر کنید.

شما می توانید این فایل های PDF را به نرم افزار OCR تغذیه کنید و امیدواریم که کلمات کافی برای یادداشت های خود قابل جستجو باشد. اگر نه، شما احتمالا باید آنها را به صورت دستی برچسب گذاری کنید. به هر حال، اگر کسی با یک برنامه OCR که بتواند دست خط خود را بخواند - غیرممکن نیست، هر چند من برای 30 سال منتظر آن هستم، شما با فایلهای PDF تیز آماده خواهید شد، نه اینکه آنها را در سالنهای کنجکاوی کنید و جوهر محو شده است.

البته، اگر میخواهید یادداشتهای خود را اسکن کنید، باید قبلا اسکنر داشته باشید یا آماده باشید که آن را خریداری کنید. اسکنر ارزان قیمت اپسون یا کانن باید نتایج خوبی داشته باشد، اگرچه زمان زیادی برای اسکن صفحات زیادی است. اگر قصد دارید که بسیاری از اسکن را انجام دهید، یک مدل ورق تغذیه مانند Brother ADS-2100 (از 222 پوند) را در نظر بگیرید. شما همچنین می توانید اسکنرهایی را که شامل OCR هستند، از قبیل Fujitsu ScanSnap iX500 Duplex (از 352 پوند) دریافت کنید، که هر دو طرف کاغذ را یک بار اسکن می کند. (نرم افزار OCR اسکنر معمولا بر روی کامپیوتر شما اجرا می شود.)

خدمات اسکن
اگر شما مجبور به خرید یک اسکنر مناسب و شاید بهترین نرم افزار OCR با کیفیت برای یک پروژه ی مجانی باشید، هزینه آن را اضافه کنید و آن را با تعداد صفحات یادداشت ها برای پیدا کردن هزینه ی هر صفحه تقسیم کنید. این یک کار خسته کننده است، بنابراین شاید شما باید هزینه زمان خود را اضافه کنید. نتیجه ممکن است شما را به رها کردن کل ایده، یا شروع به دنبال یک شرکت برای انجام آن برای شما.

اکثر شرکت هایی که سرویس های اسکن را ارائه می دهند، برای کسب و کارهایی که نیاز به دور کردن حجم زیادی از پرونده های کاغذی دارند، برای کسب و کارها فراهم می شود. با این حال، بعضی ها برای کاربران کم حجم و خانگی آماده می شوند. یک مثال، اسکن کننده های مبتنی بر آکسفورد است که 25 پوند در هر صفحه را برای اسناد تا اندازه ای A3 محاسبه می کند. (یک صفحه به معنی یک طرف صفحه است). آنها همچنین می توانند OCR ("ضبط داده های متنی") را انجام دهند. در حالت ایده آل، یک شرکت محلی خوب را پیدا کنید که در آن شما می توانید ایمن خود را رها کنید و بعدا آنها را جمع آوری کنید.

اگر مقاله زیادی دارید، مسیر گران قیمت است: برای محاسبه محتویات کابینت جعبه چهار بارنامه، می توانید هزینه 3 هزار پوند هزینه کنید. اما اگر شما تنها 100 تا 500 صفحه یادداشت برای اسکن داشته باشید، این بهترین گزینه است.

این مقاله حاوی لینک های وابسته است، به این معنی که اگر یک خواننده روی آن کلیک کند و یک خرید کند، کمیسیون کمی کسب می کند. تمام روزنامه نگاری ما مستقل است و به هیچ وجه تحت هیچگونه تبلیغات یا طرح تجاری قرار نمی گیرد. 
لینک ها توسط Skimlinks طراحی شده اند. با کلیک روی یک لینک وابسته، شما قبول می کنید که کوکی ها Skimlinks تنظیم می شوند. اطلاعات بیشتر

نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :